İade Şartları Koşullar

 • - Satış
 • Firmamızdan satın aldığınız ürünler, 2 iş günü içerisinde kargoya verilir,belirtilen kargo güvencesiyle, kapalı kutuda, içinde ne olduğu belli olmayacak şekilde paketlendir.

  www.elithamile.com.’da, internet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen alıcılara; kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile tek çekim ve havale ile sipariş imkanları sunulmuştur. Havale ile ödemede alıcı kendisine en uygun bankayı seçip havalesini yapabilir. Eğer EFT yapılmışsa hesaba geçme tarihi dikkate alınacaktır. Havale ve/veya EFT yaparken “Gönderen Bilgileri”nin Fatura Bilgileri ile aynı olması ve sipariş numarasının yazılması gereklidir.

  Ürünün tesliminden sonra Alıcı’ya ait kredi kartının Alıcı’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini Satıcı’ya ödememesi halinde, Alıcı’nın kendisine teslim edilmiş ürünü 10 gün içinde Satıcı’ya göndermesi zorunludur. Bu tür durumlarda nakliye giderleri Alıcı’ya aittir.

  Alıcı kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih etmiş ise ALICI, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve ALICI arasındaki “Kredi Kartı Sözleşmesi” kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. 
 • - İade Şartları
 • Almış olduğunuz ürününün, etiketini sökmeden/tahrip etmeden/bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren üç (3) iş günü içinde teslim aldığınız şekli ile çift nüsha faturasıyla birlikte iade ya da değişimini talep edebilirsiniz. Hamile abiye ve iç giyim alt parçaları, külot, slip değişimi veya iadesi hijyen koşulları gereği mümkün değildir.

  Değişimi yapılmak istenen ürünler bize geri gönderilirken kargo ücreti müşteriye aittir, değişen ürünün müşteriye gönderim ücreti tekrar firmamıza aittir. Ürünün tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderilmesi durumunda, değişen üründe müşteriye karşı ödemeli olarak gönderilir. (Gönderilen ürün problemli ya da firmamız kaynaklı bir hata söz konusu ise, tüm kargo ücretleri firmamıza aittir.)

  İade edilecek ürün tarafımıza gönderilirken kargo ücreti müşteriye aittir. (Gönderilen ürün problemli ya da firmamız kaynaklı bir hata söz konusu ise, tüm kargo ücretleri firmamıza aittir.)

  İade sonucu olarak yapılacak geri ödeme, kredi kartı ise banka prosetürlerine bağlı olarak en geç 1 ay içerisinde, kapıda ödeme ve havale ödemelerinde ise en geç 1 hafta içerisinde kargo ve diğer masraflar düşüldükten sonra yapılacaktır. Kapıda ödeme iadelerinde adınıza olan bir banka hesabı bildirmelisiniz.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. 
  Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmez. Ayrıca sitede kullanılan ürün resmi ile gerçek ürün arasında azda olsa renk ve ton farklılıkları olabilmektedir. Teknik olarak tüm ekranlarda birebir aynı renk gösterimi mümkün olmadığından, minimum seviyede sayılabilecek renk ve ton farklılıkları iade ve değişim sebebi sayılamaz.
 • Saygılarımızla
 • www.elithamile.com